Apie įmonę

UAB GAMETA SPECIALIZUOJASI PIENINIŲ BANDŲ VEISIMO IR REPRODUKCIJOS VALDYMO SRITYSE

Pieno ūkiuose taikome įvairias veisimo strategijas:

  • Grynasis veisimas. Šiuo metodu atliekame veisimą Lietuvos Juodmargių ir Lietuvos Žalųjų bandose, kuriose siekiama išlaikyti grynaveisliškumą. Naudojame instrumentus, kurie įgalina maksimaliu greičiu siekti genetinio progreso, išvengti giminingo veisimo rizikos, užtikrinti aukštą bandos produktyvumą ir gyvulių sveikatingumą tuo pačiu metu.
  • Mišrinimas. Šiuo metodu atliekame veisimą bandose, kuriose siekiama sukurti stiprią, produktyvią ir pelningą karvę, kuri būtų mažiau jautri valdymo ir šėrimo klaidoms.

Siūlydami ūkiams veisimo sprendimus:

  • atliekame gilią ūkio bandos analizę;
  • drauge su vadovais ir specialistais nustatome bandos veisimo tikslą;
  • parenkame galimas veisimo alternatyvas, kurias aptariame su ūkio specialistais;
  • padedame suformuoti ir įdiegti veisimo strategiją.

 

Šiam darbui atlikti naudojame savo patirtį, žinias ir modernias specializuotas kompiuterines programas.

 

UAB „Gameta“ partneriai

 
Viking Genetics International - logo-mazasVikingGenetics. Bendra Danijos, Švedijos ir Suomijos įmonė. Vykdo 3 veislių: Holšteinų, Žalųjų ir Džersių veisimo programas. Pasaulio lyderis sveikatingumo parametrų srityje. Virš 50 metų sveikatos rodikliai įtraukti į veisimo programą. Tai ypač aktualu dirbant su Holšteinų veisle.
 
coplex
 
Coopex. Prancūzijos įmonė. Specializuojasi Montbeliarde veisimo programoje. Montbeliarde veislė kartu su Holšteinų ir Žalųjų veislėmis naudojama Procross mišrinimo schemoje, kuri yra vienintelė moksliškai patvirtinta mišrinimo schema pasaulyje. 
 
 
altalogoAlta Genetics Inc. Įmonė dirba daugiau nei šimtą metų ir yra pasaulinė lyderė modernaus veisimo srityje. Paslaugas teikia 75 pasaulio šalyse. Alta Genetics Inc. parduoda aukščiausios kokybės bulių reproduktorių spermą ir siūlo sprendimus ir    instrumentus padedančius pieno ūkiui maksimaliu greičiu siekti bandos selekcinio tikslo.