Konsultacijos

Racionalus veisimas ilgalaikėje perspektyvoje padeda ir uždirbti, ir taupyti. Tinkami sprendimai ir pasirinkimai padaryti šiandien, ateityje išskirs Jus iš kitų gamintojų tarpo. Skirkite laiko pagalvoti apie tai, kokios šiuo metu yra ir kokios ateityje Jums reikalingos KARVĖS, nes jos – PAGRINDINĖ JŪSŲ GAMYBOS PRIEMONĖ.

Bandos veisimo strategija. Kokius kelti sau bandos veisimo tikslus? Kaip veisimo pagalba spręsti šiandienines problemas? Šios konsultacijos metu bus atlikta Jūsų bandos situacijos analizė, identifikuotos problemos. Drauge nustatysime veisimo tikslus, parinksime veisimo būdus ir metodus.

Gyvulių sveikatingumas. Kaip spręsti gyvulių sveikatos problemas veisimo pagalba? Jei patiriate nuostolius dėl karvių neapsivaisinimo, veršelių ir karvių praradimo dėl sunkaus veršiavimosi, mastitų, kitų sveikatos problemų – ši konsultacija skirta Jums. Rasime būdą, kaip veisimo pagalba Jūsų ūkyje suformuoti sveikų karvių bandą.

Reprodukcija. Koks Jūsų bandos sėklinimo indeksas? Kiek dienų praeina tarp apsiveršiavimų? Ar patiriate papildomų išlaidų dėl daugkartinio karvių sėklinimo ir užsitęsusio arba visai nesėkmingo apvaisinimo? Drauge rasime sprendimus, kaip pagerinti Jūsų bandos reprodukcinius rodiklius.

Bulių reproduktorių pasirinkimas. Kaip nepasimesti šiandieninėje didžiulėje pasiūloje? Kaip rasti tinkamiausius reproduktorius savo bandai?
Pagrindiniai veisliniai rodikliai, jų reikšmių nustatymas. Informacijos paieška ir interpretavimas. Rezultatų prognozavimas.

Susisiekite su mumis ir aptarsime Jums svarbius klausimus, pageidaujant pravesime įgūdžių lavinimo seminarą pasirinkta tema Jūsų darbuotojams.

Gyvulininkystės srities specialistai savo patirtimi apie galvijų veisimą, pieno ūkio ir bandos valdymą, veršelių auginimą dalinasi puslapyje www.pienoukis.lt. Kviečiame visus apsilankyti!