Apie mus

UAB GAMETA LT SPECIALIZUOJASI PIENINIŲ BANDŲ VEISIMO IR REPRODUKCIJOS VALDYMO SRITYSE

Pieno ūkiuose taikome įvairias veisimo strategijas:

  • Grynasis veisimas. Šiuo metodu atliekame veisimą Lietuvos Juodmargių ir Lietuvos Žalųjų bandose, kuriose siekiama išlaikyti grynaveisliškumą. Naudojame instrumentus, kurie įgalina maksimaliu greičiu siekti genetinio progreso, išvengti giminingo veisimo rizikos, užtikrinti aukštą bandos produktyvumą ir gyvulių sveikatingumą tuo pačiu metu.
  • Mišrinimas. Šiuo metodu atliekame veisimą bandose, kuriose siekiama sukurti stiprią, produktyvią ir pelningą karvę, kuri būtų mažiau jautri valdymo ir šėrimo klaidoms.

Siūlydami ūkiams veisimo sprendimus:

  • atliekame gilią ūkio bandos analizę;
  • drauge su vadovais ir specialistais nustatome bandos veisimo tikslą;
  • parenkame galimas veisimo alternatyvas, kurias aptariame su ūkio specialistais;
  • padedame suformuoti ir įdiegti veisimo strategiją.

Šiam darbui atlikti naudojame savo patirtį, žinias ir modernias specializuotas kompiuterines programas.

 

UAB Gameta LT PARTNERIAI

 

VikingGenetics. Bendra Danijos, Švedijos ir Suomijos įmonė. Vykdo 3 veislių: Holšteinų, Žalųjų ir Džersių veisimo programas. Pasaulio lyderis sveikatingumo parametrų srityje. Virš 50 metų sveikatos rodikliai įtraukti į veisimo programą. Tai ypač aktualu dirbant su Holšteinų veisle.


Coopex. Prancūzijos įmonė. Specializuojasi Montbeliarde veisimo programoje. Montbeliarde veislė kartu su Holšteinų ir Žalųjų veislėmis naudojama Procross mišrinimo schemoje, kuri yra vienintelė moksliškai patvirtinta mišrinimo schema pasaulyje.


Alta Genetics Inc. Įmonė dirba daugiau nei šimtą metų ir yra pasaulinė lyderė modernaus veisimo srityje. Paslaugas teikia 75 pasaulio šalyse. Alta Genetics Inc. parduoda aukščiausios kokybės bulių reproduktorių spermą ir siūlo sprendimus ir instrumentus padedančius pieno ūkiui maksimaliu greičiu siekti bandos selekcinio tikslo.


STGenetics. Tarptautinė veislininkystės kompanija, pasaulinė lyderė genetikos ir veisimo srityje, turinti pažangiausią seksuotos spermos gamybos technologiją, apsaugotą patentais. STGenetics - tai sparčiausiai besivystanti įmonė, dideles lėšas investuojanti į  genetikos (žmonių ir galvijų) mokslą, savo produktų gamyboje taikanti pačias pažangiausias praktikas. Naudojama SexedULTRA 4M technologija.

GGI-SPERMEX. Įmonė atstovauja dvylikai Vokietijos veisimo ir sėklinimo įmonių ir aktyviai veikia tarptautinėje galvijų genetikos rinkoje. Kiekviena iš dvylikos GGI-SPERMEX narių organizacijai teikia savo srities patirtį, žinias ir genetiką. Organizacija turi stiprią veisimo programą, pagrįstą didžiausia registruota galvijų veisline populiacija visame pasaulyje. GGI-SPERMEX siūlo visas Vokietijos galvijų veisles, turinčias aukščiausią genetinį lygį.

 

Susisiekite su mumis

Telefono numeris:  +370 615 37005

El. pašto adresas: info@gameta.lt

 

Rašyk
Skambink