30% pigiau Holšteinų veislės bulių sperma iš JAV

30% pigiau Holšteinų veislės bulių sperma iš JAV
Publikuota 2021-04-26 Skaitė 1341

AKCIJA NEBEGALIOJA!

Kviečiame prisijungti prie mūsų vykdomo spermos užsakymo ir apie 30% pigiau įsigyti Holšteinų veislės bulių spermos iš JAV, tiesiai iš gamintojo sandėlio. Užsakymas šiuo atveju bus vykdomas iš JAV kompanijos ST Genetics

 

Kaip sutaupysime?

Taupome pirkdami kartu. Pirkdami kartu taupome transporto, paruošimo siuntimui, draudimo ir kitus susijusius su spermos atgabenimu iš JAV į Lietuvą kaštus.

Taupome tiesioginio pardavimo kaštus. Atlikdami užsakymą savo iniciatyva, šiuo atveju užsakydami telefonu arba el.paštu, Jūs taupote. Mums nereikės pas jus važiuoti - Jums nereikės už tai mokėti. 

Šie sutaupymai atsispindi spermos kainoje. Taigi perkate pigiau taupydami pirkimo procese, o ne genetinėje spermos vertėje.

 

Kaip atlikti užsakymą?

Išsirinkti bulių. Apačioje rasite mygtukus su kurių pagalba pateksite į Holšteinų veislės bulių sąrašus. Atsirinkimui sugrupavome bulius pagal kategorijas - reguliari ir seksuota sperma. Kiekvienoje kategorijoje pasiūlymai išdėstyti pagal kainą. Minimalus užsakymas reguliariai spermai - 25 dozės, seksuotai spermai - 10 dozių.

 

Reguliari sperma

Siūlomų bulių sąrašai apačioje (spauskite):

Kaina 7,25 eur

Kaina 8,50 eur

Kaina 9,00 eur

Kaina 9,75 eur

 

Seksuota sperma

Siūlomų bulių sąrašai apačioje (spauskite):

Kaina 19,25 eur

Kaina 21,75 eur

Kaina 24,50 eur

Kaina 28,25 eur

 

Pageidaujate, kad tas pats, naudojamas ūkyje bulius, turėtų reguliarios ir seksuotos spermos tuo pačiu metu?

 Papildomai paruošėme Jums sąrašą, į kurį atrinkome ir įtraukėme bulius, kurių galima įsigyti ir reguliarios ir seksuotos spermos. 

Siūlomų bulių sąrašas  (spauskite)

 

Dėl papildomos informacijos. Susisiekite tel.: +370 615 37005 arba el.paštu info@gameta.lt,

Pateikite užsakymą. Išsirinkę, kurių bulių spermos norite įsigyti, susisiekite su mumis ir mes papildysime savo užsakymą JAV kompanijai ST Genetics Jūsų pageidaujamais buliais. 

Užsakymo pateikimas iki 2021-05-03 | 09.00

Nevėluokite. Mes savo užsakymą ST Genetics pateiksime 2021-05-03 dieną. Jeigu Jūsų užsakymas mus pasieks vėliau, nebegalėsime jo prijungti.

 

Norite pirkti, bet nesate tikri, ar tinkamai išsirinkote?

Susisiekite su specialistu telefonu. Nemokamai telefonu pakonsultuosime Jus, kurie iš siūlomų bulių geriausiai tinka Jūsų bandai. Galėsite užduoti ne tik su veisimu, bet ir su bandos reprodukcija susijusius klausimus. Specialistės Tel.: +370 698 74508

 

Pirmoji ir vienintelė internetinė galvijų spermos parduotuvė Lietuvoje www.gameta.lt

Platus reguliarios ir seksuotos spermos pasirinkimas. Jeigu užsakysite iš mūsų sandėlio, pristatysime per 2 savaites. Jeigu užsakysite tiesiai iš gamintojo sandėlio, užsakymą įvykdysime pagal numatytą grafiką.

Susijusios prekės
Veislė - holšteinai. Kilmė - JAV. Bulius patenka į TOP sąrašus: pagal NM$ p..
€2500€3600
261
Rašyk
Skambink