30% pigiau Holšteinų, Žalųjų ir Džersių veislių bulių sperma iš Skandinavijos

30% pigiau Holšteinų, Žalųjų ir Džersių veislių bulių sperma iš Skandinavijos
Publikuota 2021-05-25 Skaitė 1193

AKCIJA NEBEGALIOJA

Kviečiame prisijungti prie mūsų vykdomo spermos užsakymo ir apie 30% pigiau įsigyti Holšteinų, Žalųjų ir Džersių veislių bulių spermos iš Skandinavijos tiesiai iš gamintojo sandėlio.

Užsakymas šiuo atveju bus vykdomas iš kompanijos VikingGenetics

Taupome pirkdami kartu

Pirkdami kartu taupome transporto, paruošimo siuntimui, draudimo ir kitus susijusius su spermos atgabenimu  į Lietuvą kaštus. Atlikdami užsakymą savo iniciatyva, šiuo atveju užsakydami telefonu arba el.paštu, Jūs taupote. Mums nereikės pas jus važiuoti - Jums nereikės už tai mokėti. 

Šie sutaupymai atsispindi spermos kainoje. Taigi perkate pigiau taupydami pirkimo procese, o ne genetinėje spermos vertėje.

Kaip atlikti užsakymą?

Išsirinkti bulių/ius ir pateikti užsakymą. Apačioje rasite mygtukus su kurių pagalba pateksite į bulių sąrašus pagal veisles. Sąrašuose bus nurodyta reguliarios ir seksuotos spermos kaina. Minimalus užsakymas reguliariai spermai - 25 dozės, seksuotai spermai - 10 dozių.

Bulių sąrašai

Holšteinų buliai

Žalieji buliai

Džersių buliai

Bulių kortelės paieškos forma pagal buliaus vardą

Dėl papildomos informacijos

Susisiekite tel.: +370 615 37005 arba el.p.: info@gameta.lt, atsiųsime dominančių bulių korteles lietuvių kalba (pavyzdys)  

Pateikite užsakymą. Išsirinkę, kurių bulių spermos norite įsigyti, susisiekite su mumis ir mes papildysime savo užsakymą kompanijai VikingGenetics Jūsų pageidaujamais buliais. 

Užsakymo pateikimas iki 2021-05-31 | 09.00

Nevėluokite. Mes savo užsakymą VikingGenetics pateiksime 2021-05-31 dieną. Jeigu Jūsų užsakymas mus pasieks vėliau, nebegalėsime jo prijungti. 

Norite pirkti, bet nesate tikri, ar tinkamai išsirinkote?

Susisiekite su specialistu telefonu. Nemokamai telefonu pakonsultuosime Jus, kurie iš siūlomų bulių geriausiai tinka Jūsų bandai. Galėsite užduoti ne tik su veisimu, bet ir su bandos reprodukcija susijusius klausimus. Specialistės Tel.: +370 698 74508

Pirmoji ir vienintelė internetinė galvijų spermos parduotuvė Lietuvoje www.gameta.lt

Platus reguliarios ir seksuotos spermos pasirinkimas. Jeigu užsakysite iš mūsų sandėlio, pristatysime per 2 savaites. Jeigu užsakysite tiesiai iš gamintojo sandėlio, užsakymą įvykdysime pagal numatytą grafiką.

 

Rašyk
Skambink